Awans Pińczów
Szkoły Dla Młodzieży i Dorosłych

Plan zajęć

                                    PLAN ZAJĘĆ
TERMIN ZJAZDU16 WRZESIEŃ – 17 WRZESIEŃ 2017
 
 
SOBOTA – 16.09.2017
 
GODZ
LO
s. III
 
LO
s. V
 
PSZ
TUK s. I
PSZ
TUK s. III
PSZ
TOCH s. I
PSZ
TOCH s. III
PSZ
TBHP s. I
PSZ
TBHP s. III
1
8.00 – 8.45
MATEMAT
Z. Ryczek
              s.10
J POLSKI
M. Ziółkowska
                s.11
-------------------------
KPIUDSIC
M. Molisak
                         s. 7
ZAB. IPR. MAS.
Z. Próchniewski s.6
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.12
PODST. PRAWA PRACY
E. Gidel- Stefaniec s. 9
OCENA RYZ. ZAWODOWEGO
P. Wieniecki   s.4
2
8.50 – 9.35
MATEMAT
Z. Ryczek
                s.10
J POLSKI
M. Ziółkowska
                s.11
----------------
KPIUDSIC
M. Molisak
                         s. 7
ZAB. IPR. MAS.
Z. Próchniewski s.6
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.12
PODST. PRAWA PRACY
E. Gidel- Stefaniec
s.9
OCENA RYZ. ZAWODOWEGO
P. Wieniecki   s.4
3
9.40 – 10.25
GEOGRAFIA
G. Nowak
               s.10
HISTORIA
E. Kapałka
                   s.11
--------------
KPIUDSIC
M. Molisak
                         s. 7
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.6
KONWOJOW
Z. Próchniewski   s.12
PODST. PRAWA PRACY
E. Gidel- Stefaniec s.9
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.4
4
10.30 – 11.15
GEOGRAFIA
G. Nowak
               s.10
HISTORIA
E. Kapałka
                   s.11
------------------
KPIUDSIC
M. Molisak
                         s. 7
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.6
KONWOJOW
Z. Próchniewski   s.12
PODST. PRAWA PRACY
E. Gidel- Stefaniec s.9
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.4
5
11.30 -12.15
HISTORIA
E. Kapałka
         s.10
GEOGRAFIA
G. Nowak
                    s.11
---------------
PA-DWK
B. Górecka
                             s.7
OMITŚZ
Z. Próchniewski
                          s.6
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.12
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.9
ZAGROŻ W ŚR PRACY
P. Wieniecki   s.4
6
12.20 -13.05
HISTORIA
E. Kapałka
        s.10
GEOGRAFIA
G. Nowak
                   s.11
---------------
PA-DWK
B. Górecka
                               s. 7
OMITŚZ
Z. Próchniewski
                         s.6
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski   s.12
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.9
ZAGROŻ W ŚR PRACY
P. Wieniecki   s.4
7
13.10 – 13.55
-------------------
J ANGIELSKI
P. Sala
                      s.11
----------------
PODST. PRZED.
J. Szczukiewicz
                           s.7
TECH INTER I SAMOOBRONA
K. Dusik      s. gim
KONWOJOW
Z. Próchniewski   s.12
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.9
ZAGROŻ W ŚR PRACY
P. Wieniecki   s.4
8
14.00 – 14.45
------------------
J ANGIELSKI
P. Sala
                      s.11
----------------
PODST. PRZED.
J. Szczukiewicz
                           s.7
TECH INTER I SAMOOBRONA
K. Dusik      s. gim
KONWOJOW
Z. Próchniewski   s.12
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.9
ZAGROŻ W ŚR PRACY
P. Wieniecki   s.4
 
 
 
 
NIEDZIELA – 17.09.2017
 
GODZ
LO
 S. III
LO
 S. V
PSZ
TUK s. I
        PSZ
TUK s. III
PSZ
TOCH s. I
PSZ
TOCH s. III
PSZ
TBHP s. I
PSZ
TBHP s. III
1
8.00 – 8.45
J POLSKI
M. Ziółkowska
                  s.10
HISTORIA
E. Kapałka
                       s.11
KPIUTSID
M. Molisak     s. 7
-----------------
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.4
J OBCY ZAWOD.
P. Sala                s.12
TECH BEZP. PRACY
J. Gałęziowski s.9
UPIOWPPOCZ
L. Kosela
                   s.6
2
8.50 – 9.35
J POLSKI
M. Ziółkowska
                  s.10
HISTORIA
E. Kapałka
                       s.11
KPIUTSID         
M. Molisak    s. 7
-------------------
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.4
J OBCY ZAWOD.
P. Sala              s.12
TECH BEZP. PRACY
J. Gałęziowski    s.9
UPIOWPPOCZ
L. Kosela
                   s.6
3
9.40 – 10.25
HISTORIA
E. Kapałka
               s.10
GEOGRAFIA
G. Nowak
                s.11
KPIUTSID
M. Molisak     s. 7
-------------------
BHP Z EPPP
L. Kosela
                        s. 4
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.12
PODST. PRZED.
J. Szczukiewicz
                           s.9
J OBCY ZAWOD.
P. Sala
                 s.6
4
10.30 – 11.15
HISTORIA
E. Kapałka
               s.10
GEOGRAFIA
G. Nowak
                s.11
KPIUTSID         
M. Molisak     s. 7
-------------------
BHP Z EPPP
L. Kosela
                        s. 4
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.12
PODST. PRZED.
J. Szczukiewicz
                           s.9
J OBCY ZAWOD.
P. Sala
                      s. 6
5
11.30 -12.15
GEOGRAFIA
G. Nowak
                s.10
MATEMAT
Z. Ryczek
                   s. 11
J OBCY ZAWOD.
P. Sala            s.7
-------------------
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.4
KONWOJOW
Z. Próchniewski   s.12
OCENA RYZ. ZAWODOWEGO
P. Wieniecki      s.9
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.6
6
12.20 -13.05
GEOGRAFIA
G. Nowak
               s.10
MATEMAT
Z. Ryczek
                   s.11
J OBCY ZAWOD.
P. Sala            s. 7
-------------------
POD. PRAWA W OOIM
P. Przynarowski s.4
KONWOJOW
Z. Próchniewski   s.12
OCENA RYZ. ZAWODOWEGO
P. Wieniecki    s.9
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.6
7
13.10 – 13.55
MATEMAT
Z. Ryczek
                s.10
--------------
PA-DWK
B. Górecka
                  s.7
-------------------
----------------------
TECH INTER I SAMOOBRONA
K. Dusik       s. gim
OCENA RYZ. ZAWODOWEGO
P. Wieniecki     s.9
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.6
8
14.00 – 14.45
MATEMAT
Z. Ryczek
                s.10
---------------------
PA-DWK
B. Górecka
                  s.7
-------------------
-----------------------
TECH INTER I SAMOOBRONA
K. Dusik      s.gim
OCENA RYZ. ZAWODOWEGO
P. Wieniecki    s.9
ZARZ SYST. BHP
E. Panek       s.6