Awans Pińczów
Szkoły Dla Młodzieży i Dorosłych

Plan zajęć

 

                                    PLAN ZAJĘĆ

TERMIN ZJAZDU17 LISTOPAD – 18 LISTOPAD 2018

 

 

SOBOTA – 17.11.2018

 

GODZ

LO

s. III

 

LO

s. V

 

PSZ

TUK  s. I

PSZ

TOCH  s. I

PSZ

TOCH  s. III

PSZ

TBHP  s. III

1

8.00 – 8.45

J POLSKI

M. Łęczek

                        s.10

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

ZARZ SYST. BHP

E. Panek      

                            s.9

2

8.50 – 9.35

J POLSKI

M. Łęczek

                        s.10

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

ZARZ SYST. BHP

E. Panek    

                           s.9

3

9.40 – 10.25

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.10

HISTORIA

E. Kapałka

                       s.11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski    s.6

OCHR. OSÓB

Z. Próchniewski

                               s.12

ZARZ SYST. BHP

E. Panek      

                            s.9

4

10.30 – 11.15

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.10

HISTORIA

E. Kapałka

                       s.11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski    s.6

OCHR. OSÓB

Z. Próchniewski

                               s.12

ZARZ SYST. BHP

E. Panek    

                           s.9

5

11.30 -12.15

HISTORIA

E. Kapałka

                       s.10

MATEMAT

Z. Ryczek

                      s. 11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

OMITŚZ

Z. Próchniewski

                                 s.6

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski   s.12

UPIOWPPOCZ

L. Kosela

                       s.9

6

12.20 -13.05

HISTORIA

E. Kapałka

                       s.10

MATEMAT

Z. Ryczek

                       s.11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

OMITŚZ

Z. Próchniewski

                                s.6

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski  s.12

UPIOWPPOCZ

L. Kosela

                       s.9

7

13.10 – 13.55

MATEMAT

Z. Ryczek

                        s.10

HISTORIA

E. Kapałka

                       s.11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

ZAB. IMPR.MAS

Z. Próchniewski

                                 s.6

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski   s.12

J OBCY ZAWOD.

J. Czupryś        

                          s.9

8

14.00 – 14.45

MATEMAT

Z. Ryczek

                        s.10

HISTORIA

E. Kapałka

                       s.11

PA-DWK

B. Górecka

                    s.7

ZAB. IMPR.MAS

Z. Próchniewski

                                s.6

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski  s.12

J OBCY ZAWOD.

J. Czupryś         

                          s.9

9

14.50 – 15.35

----------------------

------------------

-------------------

 

-------------------------

-----------------------

 

 

 

NIEDZIELA – 18.11.2018

 

GODZ

LO

 S. III

LO

 S. V

PSZ

TUK s. I

PSZ

TOCH s. I

PSZ

TOCH s. III

PSZ

TBHP  s. III

1

8.00 – 8.45

J ANGIELSKI

J. Czupryś

                        s.10

MATEMAT

Z. Ryczek

                      s. 11

Zajęcia odbędą się w dniu 25.11.2018

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

ZARZ SYST. BHP

E. Panek    

                           s.9

2

8.50 – 9.35

J ANGIELSKI

J. Czupryś

                        s.10

MATEMAT

Z. Ryczek

                       s.11

-----------------

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

TECH INTER I SAMOOBRONA

K. Dusik      s. gim

ZARZ SYST. BHP

E. Panek      

                            s.9

3

9.40 – 10.25

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.10

J ANGIELSKI

J. Czupryś

                        s.11

----------------------

BHP Z EPPP

L. Kosela

                               s. 6

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski   s.12

ZARZ SYST. BHP

E. Panek    

                           s.9

4

10.30 – 11.15

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.10

J ANGIELSKI

J. Czupryś

                        s.11

-------------------

BHP Z EPPP

L. Kosela

                               s. 6

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski  s.12

ZARZ SYST. BHP

E. Panek      

                            s.9

5

11.30 -12.15

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.10

J POLSKI

M. Łęczek

                       s.11

-----------------

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski    s.6

J OBCY ZAWOD.

J. Czupryś            s.12

UPIOWPPOCZ

L. Kosela

                       s.9

6

12.20 -13.05

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.10

J POLSKI

M. Łęczek

                       s.11

----------------------

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski    s.6

J OBCY ZAWOD.

J. Czupryś            s.12

UPIOWPPOCZ

L. Kosela

                       s.9

7

13.10 – 13.55

-------------

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.11

-------------------

----------------------

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski   s.12

OCENA RYZ. ZAWODOWEGO

R. Wieniecka       s.9

8

14.00 – 14.45

------------------

GEOGRAFIA

G. Nowak

                       s.11

----------------------

-------------------------

POD. PRAWA W OOIM

P. Przynarowski  s.12

OCENA RYZ. ZAWODOWEGO

R. Wieniecka       s.9

9

14.50 – 15.35

-------------------

-------------------

-------------------

-------------------------

-------------------------

-----------------------